Jobba hos SeaSea Båttillbehör 


Är du båtintresserad och vill jobba säsong eller extra på helgerna.

Maila din ansökan till den butik där du är intresserad av att jobba i. 

Bifoga CV, bild och kort en beskrivning av dig själv. 

Intervjuer sker löpande.


Täby söker säsongspersonal för 2019

Kontakta jon@seasea.se, innan 10 feb.


Stockholm

MegaStore BåtAccenten (Länna): per.wallin@seasea.se 

MegaStore Segeltorp (Kungens kurva): per.wallin@seasea.se 

MegaStoreTäby (Viggbyholm): jon.hallgren@seasea.se   

MegaStore Nacka: Per.Grundstrom@seasea.se

PartnerStore Åkersberga: Akersberga@seasea.se

PartnerStore Karlslund: karlslund@seasea.se

PartnerStore Vaxholm: jon.hallgren@seasea.se

Göteborg

MegaStore Björlanda: bob.moller@seasea.se

MegaStore Långedrag: Hakan.Steen@seasea.se


Övriga butiker i Sverige 

MegaStore Örebro: Orebro@seasea.se 

MegaStore Norrtälje: Norrtalje@seasea.se

MegaStore Strömstad: Stromstad@seasea.se

MegaStore Smögen: Smogen@seasea.se

MegaStore Uddevalla: robert.nilsson@seasea.se


PartnerStore Hudiksvall: Hudiksvall@seasea.se

PartnerStore Karlshamn: Karlshamn@seasea.se

PartnerStore Karlskrona: Karlskrona@seasea.se

PartnerStore Norrköping: NorrkopingS@seasea.se

PartnerStore Nyköping: Nykoping@seasea.se

PartnerStore Sölvesborg: Solvesborg@seasea.se

PartnerStore Västerås: Vasteras@seasea.se

PartnerStore Växjö: Vaxjo@seasea.se