Jobba hos SeaSea Båttillbehör 


Är du båt intresserad och vill jobba säsong eller extra på helgerna.

Maila gärna en spontan ansökan till den butik där du är intresserad av att jobba i. 

Bifoga CV, bild och kort en beskrivning av dig själv. 



Stockholm

MegaStore Segeltorp (Kungens kurva): per.wallin@seasea.se 

MegaStore Haninge (Handen): Thomas.Zettergarden@seasea.se

MegaStoreTäby (Viggbyholm): jon.hallgren@seasea.se

MegaStore Nacka: Per.Grundstrom@seasea.se

PartnerStore Åkersberga: Akersberga@seasea.se



Göteborg

MegaStore Björlanda: bob.moller@seasea.se

MegaStore Långedrag: Hakan.Steen@seasea.se


Övriga butiker i Sverige 

MegaStore Örebro: Orebro@seasea.se 

MegaStore Norrtälje: Norrtalje@seasea.se

MegaStore Strömstad: Stromstad@seasea.se

MegaStore Smögen: Smogen@seasea.se


PartnerStore Hudiksvall: Hudiksvall@seasea.se

PartnerStore Karlshamn: Karlshamn@seasea.se

PartnerStore Karlskrona: Karlskrona@seasea.se

PartnerStore Malmö: Malmo@seasea.se

PartnerStore Norrköping: NorrkopingS@seasea.se

PartnerStore Nyköping: Nykoping@seasea.se

PartnerStore Orust: Orust@seasea.se

PartnerStore Sölvesborg: Solvesborg@seasea.se

PartnerStore Varberg: Varberg@seasea.se

PartnerStore Västerås: Vasteras@seasea.se

PartnerStore Växjö: Vaxjo@seasea.se

PartnerStore Västervik: Vastervik@seasea.se